Dieta sirt Skoczów

Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Skoczowa lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Skoczowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez fazy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić owocowo-warzywne koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w tym czasie dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 koktajle z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego soku. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal tracić kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli sami opracowujemy posiłki i koktajle według własnych upodobań. Powinno się mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał przynajmniej jeden shake oraz stałe potrawy oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Skoczów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Skoczowie – z nami to realne!

Żyjesz w Skoczowie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Skoczowie

Catering dietetyczny w Skoczowie wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).