Dieta sirt Słupsk

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Słupska lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Słupska

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez moduły diety, które zostały skomponowane z myślą, by pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety Adele są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień należy wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni można spożywać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 soki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (brak tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby nadal gubić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że samodzielnie komponujemy posiłki , a także koktajle według własnych preferencji. Należy nie zapominać, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden sok oraz stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Słupsk - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Słupsku – z nami to realne!

Mieszkasz w Słupsku lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Słupsku

Catering dietetyczny w Słupsku pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują łatwych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).