Dieta sirt Sochaczew

Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Sochaczewa lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Sochaczewa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez moduły diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by podtrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić zielone soki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w tym czasie możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), ale nie można popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby wciąż zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 pull off 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli samodzielnie komponujemy potrawy oraz koktajle według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden shake oraz stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy koktajl powinien mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Sochaczew - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Sochaczewie – z nami to realne!

Przebywasz w Sochaczewie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Sochaczewie

Catering dietetyczny w Sochaczewie wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).