Dieta sirt Sośnicowice

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Sośnicowic lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Sośnicowic

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą okazać się niełatwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w trakcie tych dni możesz jeść 1500 kcal. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego soku. Kaloryczność nie jest już ograniczona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie opracowujemy potrawy i soki według własnych preferencji. Trzeba nie zapominać, żeby nasz sposób żywienia Adele miał minimum jeden koktajl oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Sośnicowice - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Sośnicowicach – z nami to realne!

Żyjesz w Sośnicowicach lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Sośnicowicach

Catering dietetyczny w Sośnicowicach wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).