Dieta sirt Sosnowiec

Zaskoczyła Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Sosnowca lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Sosnowca

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by utrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić owocowo-warzywne shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w trakcie tych dni można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego soku. Kaloryczność nie jest już ograniczona (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać zapotrzebowanie energetyczne, by dalej zrzucać kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że samodzielnie opracowujemy posiłki , a także koktajle według własnych preferencji. Należy nie zapominać, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Sosnowiec - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Sosnowcu – z nami to realne!

Przebywasz w Sosnowcu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Sosnowcu

Catering dietetyczny w Sosnowcu wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).