Dieta sirt Sulejówek

Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Sulejówka lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Sulejówka

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą okazać się niełatwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później usiłujesz utrzymać dobre nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone koktajle. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że przez ten czas można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego soku. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), lecz nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby wciąż gubić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że indywidualnie komponujemy potrawy i koktajle według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden sok oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Sulejówek - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Sulejówku – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Sulejówku lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Sulejówku

Catering dietetyczny w Sulejówku wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują łatwych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).