Dieta sirt Suwałki

Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Suwałek lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Suwałek

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez fazy diety, które zaplanowano z myślą, by pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą okazać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety opracowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby dalej tracić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 pull off 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że samodzielnie opracowujemy posiłki i soki według własnych preferencji. Należy nie zapominać, żeby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden shake i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake musi zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Suwałki - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Suwałkach – z nami to możliwe!

Przebywasz w Suwałkach lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Suwałkach

Catering dietetyczny w Suwałkach pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają szybkich metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).