Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Świdnicy lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Świdnicy

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by utrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety opracowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni complete nawet tygodnia  i przez ten czas możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryczność nie jest już ograniczona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), ale nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 attain 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie komponujemy potrawy i koktajle według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał minimum jeden shake oraz stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety Adele powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Świdnica - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Świdnicach – z nami to realne!

Mieszkasz w Świdnicach lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Świdnicach

Catering dietetyczny w Świdnicach wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują przystępnych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).