Dieta sirt Świecie

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Świecia lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Świecia

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą wydawać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się zachować dobre nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i w tym czasie możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryka nie jest już szczegółowo określona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), ale nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by wciąż zrzucać kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami opracowujemy potrawy oraz soki według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała przynajmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Świecie - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Świecie – z nami to realne!

Żyjesz w Świecie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Świecie

Catering dietetyczny w Świecie pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują prostych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).