Zaskoczyła Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Świerklańca lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Świerklańca

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień należy wypić zielone shaki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni pull off nawet tygodnia  i w tym czasie możesz jeść 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma wytycznych w dniu stosowania), jednak nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, by dalej tracić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 attain 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli samodzielnie komponujemy posiłki i koktajle według własnych upodobań. Trzeba pamiętać, żeby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden koktajl i stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety Adele powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl musi mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Świerklaniec - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Świerklańcu – z nami to realne!

Przebywasz w Świerklańcu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Świerklańcu

Catering dietetyczny w Świerklańcu pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają szybkich rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).