Dieta sirt Święta Katarzyna

Zaintrygowała Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Świętej Katarzyny lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Świętej Katarzyny

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez moduły diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się zachować nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy tego planu żywieniowego są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić owocowo-warzywne koktajle. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w trakcie tych dni dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (żadnych wytycznych w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by wciąż gubić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że indywidualnie opracowujemy dania oraz koktajle według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, aby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirt powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Święta Katarzyna - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Świętej Katarzynie – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Świętej Katarzynie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Świętej Katarzynie

Catering dietetyczny w Świętej Katarzynie pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).