Dieta sirt Szczecin

Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!

Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirtfood jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Szczecina lub żyjesz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Szczecina

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które skomponowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się niełatwe przez duże ograniczenia kaloryczne i 1-2 posiłki stałe, ale to właśnie ten proces wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.

Twórcy diety sirtuinowej opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później próbujesz podtrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!

Catering dietetyczny - dieta pudełkowa dieta sirtfood

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując dietę, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety są wymagające ze względu niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień należy wypić zielone soki. Dopuszcza się jedno stałe danie.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni do nawet tygodnia  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 soki .

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, by nadal zrzucać kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie opracowujemy potrawy oraz koktajle według własnych preferencji. Należy nie zapominać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden sok i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtuinowej powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake powinien zawierać konkretną ilość sirtuin.

Dieta Sirtfood - dieta pudełkowa - catering dietetyczny

Catering dietetyczny z dietą sirt w Szczecinie – z nami to realne!

Żyjesz w mieście lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!

Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom, a Ty ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Szczecinie

Catering dietetyczny w Szczecinie wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta sirtfood zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Dieta pudełkowa sirt i ogółem dieta sirtfood nie jest dla każdego. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na niską podaż energii przez znaczne ograniczenia kaloryczne, co objawia się na późniejsze tracenie na wadze.
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na znaczne ograniczenia kaloryczne.