Dieta sirt Szczekociny

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Szczekocin lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Szczekocin

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez moduły diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą wydawać się niełatwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni do nawet tygodnia  , należy pamiętać o tym, że przez ten czas dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli samodzielnie komponujemy dania , a także soki według własnych upodobań. Powinno się mieć na uwadze, żeby nasz sposób żywienia Adele miał minimum jeden sok i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety Adele powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Szczekociny - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Szczekocinach – z nami to realne!

Żyjesz w Szczekocinach lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Szczekocinach

Catering dietetyczny w Szczekocinach pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają przystępnych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).