Dieta sirt Szczyrk

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Szczyrku lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Szczyrku

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój plan. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by podtrzymać zdrowe nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie dieta nakazuje wypić zielone soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że przez ten czas możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie należy popadać ze skrajności w skrajność. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 complete 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami opracowujemy dania , a także soki według własnych upodobań. Powinno się mieć na uwadze, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden sok i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Szczyrk - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Szczyrku – z nami to możliwe!

Żyjesz w Szczyrku lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Szczyrku

Catering dietetyczny w Szczyrku wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a odpowiednie paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).