Dieta sirt Szczytno

Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Szczytna lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Szczytna

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez fazy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe fazy diety mogą okazać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i przez ten czas możesz jeść 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już ograniczona (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), lecz nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 accomplish 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie komponujemy posiłki oraz soki według własnych upodobań. Należy nie zapominać, żeby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden sok i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy koktajl powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Szczytno - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Szczytna – z nami to możliwe!

Żyjesz w Szczytna lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Szczytna

Catering dietetyczny w Szczytna pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują łatwych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).