Dieta sirt Tarnów

Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Tarnowa lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Tarnowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później usiłujesz zachować nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni reach nawet tygodnia  i przez ten czas dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 koktajle z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Kaloryka nie jest już szczegółowo określona (brak wytycznych w dniu stosowania), ale nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by wciąż zrzucać kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli samodzielnie komponujemy posiłki i koktajle według własnych upodobań. Powinno się pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden shake oraz stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety Adele powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Tarnów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Tarnowie – z nami to możliwe!

Żyjesz w Tarnowie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Tarnowie

Catering dietetyczny w Tarnowie wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).