Zainspirowała Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Tczewa lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Tczewa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przebrnąć przez moduły diety, które skomponowano w taki sposób, aby pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą wydawać się trudniejsze przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie powinno się wypić owocowo-warzywne shaki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni complete nawet tygodnia  , ważne jest to, że w tym czasie można spożywać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego soku. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma wytycznych w dniu stosowania), lecz nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, żeby dalej gubić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie komponujemy dania i soki według własnych preferencji. Trzeba nie zapominać, żeby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Tczew - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Tczewiu – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Tczewiu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Tczewiu

Catering dietetyczny w Tczewiu pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają przystępnych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).