Dieta sirt Tomaszów Mazowiecki

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Tomaszowa Mazowieckiego lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne dostarczające dietę sirtfood do Tomaszowa Mazowieckiego

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przejść przez fazy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później usiłujesz podtrzymać nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując dietę, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni dopuszcza się spożywanie 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), jednak nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 pull off 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie komponujemy posiłki , a także soki według własnych upodobań. Należy mieć na uwadze, żeby nasza dieta sirtfood miała przynajmniej jeden koktajl oraz stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Tomaszów Mazowiecki - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Tomaszowie Mazowieckim – z nami to realne!

Przebywasz w Tomaszowie Mazowieckim lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Tomaszowie Mazowieckim

Catering dietetyczny w Tomaszowie Mazowieckim wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają prostych metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).