Dieta sirt Wadowice

Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Wadowic lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Wadowic

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Odżywianie sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez fazy diety, które zaplanowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą wydawać się niełatwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają organizm. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się zachować nowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień powinno się wypić owocowo-warzywne soki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni możesz dostarczać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie opracowujemy posiłki i koktajle według własnych upodobań. Należy pamiętać, aby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden sok oraz stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety Adele powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake powinien mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Wadowice - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Wadowicach – z nami to możliwe!

Żyjesz w Wadowicach lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Wadowicach

Catering dietetyczny w Wadowicach pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują prostych sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).