Dieta sirt Wałcz

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Wałcza lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Wałcza

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez etapy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe fazy diety mogą wydawać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później zabiegasz o to, by utrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Przebieg diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety opracowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując dietę, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić owocowo-warzywne shaki. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryczność nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), jednak nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby dalej zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 pull off 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że indywidualnie komponujemy dania oraz koktajle według własnych upodobań. Należy nie zapominać, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Wałcz - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Wałczu – z nami to realne!

Żyjesz w Wałczu lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Wałczu

Catering dietetyczny w Wałczu wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają przystępnych sposobów.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy powinien wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).