Dieta sirt Wejherowo

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Wejherowa lub żyjesz w okolicy? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Wejherowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój cel. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez fazy diety, które skomponowano z myślą, by pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później usiłujesz zachować dobre nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić owocowo-warzywne koktajle. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i w tym czasie możesz jeść 1500 kalorii. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego soku. Kaloryczność nie jest już ograniczona (brak tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal tracić kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli sami opracowujemy dania , a także koktajle według własnych upodobań. Powinno się pamiętać, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden sok oraz stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien mieć w sobie konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Wejherowo - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Wejherowie – z nami to realne!

Żyjesz w Wejherowie lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Wejherowie

Catering dietetyczny w Wejherowie pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a odpowiednie paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują łatwych rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).