Dieta sirt Włocławek

Zaskoczyła Cię metamorfoza Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Włocławka lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Włocławka

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez moduły diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby pomóc każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze fazy diety mogą wydawać się uciążliwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać nowe nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne soki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i przez ten czas można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 soki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Kaloryka nie jest już ograniczona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, aby dalej zrzucać kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 realize 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie opracowujemy dania , a także koktajle według własnych upodobań. Powinno się pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał minimum jeden shake oraz stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirtfood powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake powinien zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Włocławek - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Włocławku – z nami to realne!

Przebywasz w Włocławku lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoje drzwi w Włocławku

Catering dietetyczny w Włocławku pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych rozwiązań.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).