Zainspirowała Cię zmiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Wojkowic Będzińskich lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dostarczą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Wojkowic Będzińskich

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój plan. Będąc na diecie sirt musimy przejść przez fazy diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą wydawać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety wymyślili wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Pokazując sposób żywienia, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie powinno się wypić owocowo-warzywne shaki. Można zjeść jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni reach nawet tygodnia  i w tym czasie możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego soku. Ilość kalorii nie jest już wyliczona na każdy dzień (żadnych wytycznych w dniu stosowania), ale nie można popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby dalej zrzucać kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 accomplish 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie opracowujemy posiłki oraz koktajle według własnych preferencji. Należy pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden shake oraz stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirt powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake musi zawierać odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Wojkowice Będzińskie - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Wojkowicach Będzińskich – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Wojkowicach Będzińskich lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto chce efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Wojkowicach Będzińskich

Catering dietetyczny w Wojkowicach Będzińskich wesprze Cię na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a odpowiednie pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają łatwych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).