Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Woźników lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Woźników

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co powinieneś o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez fazy diety, które skomponowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać dobre nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety Adele są wymagające z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić owocowo-warzywne koktajle. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni complete nawet tygodnia  , ważne jest to, że przez ten czas można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak wytycznych w dniu stosowania), ale nie można popadać ze skrajności w skrajność. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 get 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie opracowujemy potrawy , a także koktajle według własnych preferencji. Należy pamiętać, żeby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden koktajl oraz stałe dania oparte na produktach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Woźniki - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Woźnikach – z nami to realne!

Przebywasz w Woźnikach lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce skutecznie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się efektami!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Woźnikach

Catering dietetyczny w Woźnikach pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają szybkich metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).