Dieta sirt Zabierzów

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Zabierzowa lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dowiozą dietę sirt pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Zabierzowa

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie za jej sprawą wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przebrnąć przez etapy diety, które zostały skomponowane w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą okazać się niełatwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się podtrzymać nowe nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Obrazując dietę, prezentuje się właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie powinno się wypić zielone shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  i w tym czasie możesz jeść 1500 kcal. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 koktajle z diety sirtfood.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zalecamy poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, by dalej tracić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że indywidualnie opracowujemy dania , a także soki według własnych upodobań. Powinno się pamiętać, żeby nasz sposób żywienia Adele miał co najmniej jeden koktajl i stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Zabierzów - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Zabierzowie – z nami to możliwe!

Przebywasz w Zabierzowie lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Zabierzowie

Catering dietetyczny w Zabierzowie pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze skutki bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują prostych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).