Zaskoczyła Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a z pewnością będziesz szczęśliwy z wielu pozytywów!

Jesteś z Ząbków lub mieszkasz w okolicy? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Ząbków

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co trzeba o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie za jej sprawą wiele osób wypracowało swój plan. Będąc na diecie sirt musimy przejść przez etapy diety, które zaplanowano z myślą, by pomóc każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe fazy diety mogą wydawać się trudniejsze przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać nowe nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki tego planu żywieniowego są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się tylko 1000 kalorii, z czego trzy razy dziennie sposób odżywiania wymaga tego, aby wypić zielone soki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni dopuszcza się spożywanie 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 koktajle z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Kaloryka nie jest już szczegółowo określona (żadnych tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, by nadal zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 realize 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli indywidualnie komponujemy potrawy i koktajle według własnych preferencji. Trzeba mieć na uwadze, żeby nasz sposób żywienia Adele miał przynajmniej jeden sok i stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety Adele powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy koktajl powinien mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Ząbki - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Ząbkach – z nami to realne!

Żyjesz w Ząbkach lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza z dobrym skutkiem zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Ząbkach

Catering dietetyczny w Ząbkach pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może zamówić dietę sirtfood. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).