Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Zalesia Górnego lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszego katalogu dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Zalesia Górnego

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, gdyż to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Stosując dietę sirt musimy przejść przez etapy diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez znaczne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania opracowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Obrazując dietę, prezentuje się dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień dieta nakazuje wypić zielone shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że w tym czasie można spożywać 1500 kcal. Przysługują nam 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego soku. Ilość kalorii nie jest już szczegółowo określona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), lecz nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby wciąż gubić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, oznacza to, że sami komponujemy posiłki oraz koktajle według własnych upodobań. Trzeba pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden sok i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety Adele powinny być lekkie, a całe menu oparte na zdrowych produktach, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy sok musi mieć w sobie wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Zalesie Górne - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Zalesiu Górnym – z nami to możliwe!

Przebywasz w Zalesiu Górnym lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Szczegółowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Zalesiu Górnym

Catering dietetyczny w Zalesiu Górnym pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz pewność, że dieta zadziała! Twoim jedynym zadaniem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy oczekują szybkich rozwiązań.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią z powodu dużej utraty masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).