Dieta sirt Zator

Zaintrygowała Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Chcesz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Zatora lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne oferujące dietę sirtfood z dostawą do Zatora

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi odpowiednich białek. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój cel. Będąc na diecie sirt musimy przejść przez moduły diety, które zaplanowano w taki sposób, aby pomóc każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą okazać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają organizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać nowe nawyki żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirtfood?

Przebieg sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy sposobu odżywiania zaprojektowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden posiłek stały.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  i przez ten czas można spożywać 1500 kalorii. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 shaki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryczność nie jest już szczegółowo określona (nie ma tego typu zasad w dniu stosowania), ale nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, aby wciąż zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. Tym sposobem odżywiamy się od 8 pull off 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli samodzielnie komponujemy potrawy , a także soki według własnych upodobań. Powinno się mieć na uwadze, żeby nasza dieta sirtfood miała co najmniej jeden koktajl oraz stałe potrawy oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety sirtfood powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Zator - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Zatorze – z nami to realne!

Przebywasz w Zatorze lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się codziennie pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce z dobrym skutkiem zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Zatorze

Catering dietetyczny w Zatorze pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a odpowiednie boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sitruinowej, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują łatwych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).