Dieta sirt Zgorzelec

Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym pisały. Masz już przesyt głodówkowych diet? Chcesz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc!
Możesz być pewny, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej drogi, a na pewno będziesz szczęśliwy z wielu sukcesów!

Jesteś z Zgorzelca lub mieszkasz w okolicy? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dostarczą dietę sirtfood pod Twoje drzwi!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Zgorzelca

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Odżywianie sirtfood to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój plan. Stosując dietę sirt musimy przebrnąć przez moduły diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu zrzucić zbędne kilogramy. Początkowe etapy diety mogą okazać się trudniejsze przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg wpływa na skuteczne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Twórcy diety opracowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swój organizm witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się utrzymać dobre przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek sposobu odżywiania składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaplanowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początki diety Adele są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się jedynie 1000 kcal, z czego trzy razy dziennie trzeba wypić zielone soki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni get nawet tygodnia  i w trakcie tych dni możesz jeść 1500 kcal. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 koktajle z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych i jednego koktajlu. Kaloryka nie jest już ograniczona (nie ma wytycznych w dniu stosowania), ale nie należy przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal gubić zbędne kilogramy lub utrzymać aktualną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli indywidualnie komponujemy potrawy , a także koktajle według własnych preferencji. Powinno się pamiętać, aby nasza dieta sirtfood miała minimum jeden shake oraz stałe potrawy oparte na produktach sirtuinowych. Potrawy z diety Adele powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Zgorzelec - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Zgorzelcu – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Zgorzelcu lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtfood jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Zgorzelcu

Catering dietetyczny w Zgorzelcu pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz konkretną fazę i etap, a dopasowane boxy oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania zadziała! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w niedługim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może wybrać tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).