Dieta sirt Zielona Góra

Zaskoczyła Cię zmiana Adele?

Z pewnością utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym rozmawiały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz sukces! Dieta sirt jest ogólnodostępna. Spróbuj swojej zielonej przygody, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Zielonej Góry lub żyjesz w tym rejonie? Cateringi z naszej listy dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dietetyczne mające w ofercie dietę sirtfood z dostawą do Zielonej Góry

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób odżywiania sirtfood to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, stymulające geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Dieta sirt to inaczej dieta Adele, ponieważ to właśnie dzięki niej wiele osób wypracowało swój cel. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zostały skomponowane z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Pierwsze etapy diety mogą okazać się niełatwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces oddziałuje na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety opatentowali wyjątkowe zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają ciało. Za sprawą tej diety nie tylko schudniesz, ale także zyskasz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz podtrzymać zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co gwarantuje uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania zaprojektowali ją taką metodą, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Pokazując dietę, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy tego planu żywieniowego są wymagające przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić zielone soki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Kolejny etap trwa od 4 dni complete nawet tygodnia  , należy pamiętać o tym, że w trakcie tych dni można spożywać 1500 kalorii. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 soki z diety sirt.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Kaloryka nie jest już wyliczona na każdy dzień (brak tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać dzienne zapotrzebowanie kaloryczne, żeby wciąż tracić kilogramy lub utrzymać obecną wagę. W ten sposób odżywiamy się od 8 reach 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że indywidualnie komponujemy potrawy , a także soki według własnych preferencji. Powinno się nie zapominać, aby nasz sposób żywienia Adele miał przynajmniej jeden shake i stałe potrawy oparte na składnikach sirtuinowych. Potrawy z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy sok powinien mieć w sobie odpowiednią ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Zielona Góra - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Zielonej Górze – z nami to możliwe!

Mieszkasz w Zielonej Górze lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się każdego dnia pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Wyjątkowo opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz stosować dietę sirtfood, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoim adresem w Zielonej Górze

Catering dietetyczny w Zielonej Górze pomoże Ci na każdym etapie. Wystarczy, że wybierzesz odpowiadającą Ci fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Każdy z etapów można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym zadaniem jest korzystanie z zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują przystępnych metod.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).