Dieta sirt Zielonka

Zaintrygowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów przewinęła się w Twoich wiadomościach. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość nieskutecznych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie chce Ci się gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz swoje cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu pozytywnych aspektów!

Jesteś z Zielonki lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dowiozą dietę sirt do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Zielonki

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu ciału sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, stymulające geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie za jej sprawą wiele osób zrealizowało swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przebrnąć przez moduły diety, które skomponowano z myślą, by dać wsparcie każdemu zgubić zbędne kilogramy. Początkowe fazy diety mogą wydawać się niełatwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten zabieg oddziałuje na owocne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Autorzy diety opracowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niesamowity sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później usiłujesz zachować zdrowe przyzwyczajenia żywieniowe, co oznacza uniknięcie efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirt?

Porządek sposobu odżywiania został podzielony na 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Twórcy diety zaprojektowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona dokładnie tak:

Faza I etap I

Początki diety są najtrudniejsze przez niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić zielone koktajle. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , ważne jest to, że w trakcie tych dni możesz jeść 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 dania stałe i 2 soki z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy jeść do 3 posiłków stałych i jednego shake’a. Kaloryczność nie jest już szczegółowo określona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), jednak nie można popadać ze skrajności w skrajność. Powinno się poznać zapotrzebowanie energetyczne, by wciąż zrzucać zbędne kilogramy lub utrzymać obecną wagę. Według tych zaleceń odżywiamy się od 8 attain 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, czyli sami komponujemy posiłki oraz koktajle według własnych upodobań. Trzeba pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał przynajmniej jeden sok oraz stałe dania oparte na składnikach sirtuinowych. Posiłki z diety sirt powinny być lekkostrawne, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy shake musi zawierać konkretną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Zielonka - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirt w Zielonce – z nami to możliwe!

Żyjesz w Zielonce lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirt jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to idealne rozwiązanie dla każdego, kto myśli, żeby efektywnie zmierzyć się ze zbędnymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Zielonce

Catering dietetyczny w Zielonce wesprze Cię na każdym etapie. Musisz tylko wybrać odpowiadającą Ci fazę i etap, a dopasowane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolny etap można zamówić na stronie. Dzięki temu masz gwarancję, że dieta przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirtfood, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują prostych sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy może tego typu dietę. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby posiadające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).