Dieta sirt Zielonki

Zainspirowała Cię metamorfoza Adele?

Na pewno utrata tylu kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie media o tym pisały. Masz już dość głodówkowych diet? Zamierzasz schudnąć, ale nie umiesz gotować? Jesteś w idealnym miejscu, bo tak się złożyło, że jesteśmy tutaj, aby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej przygody, a z pewnością będziesz zadowolony z wielu pozytywów!

Jesteś z Zielonek lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszego katalogu dowiozą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi dostarczające dietę sirtfood do Zielonek

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Sposób żywienia sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu organizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które krążą w ludzkim organizmie, aktywujące geny długości życia, czyli spowalniają procesy starzenia. Sposób żywienia sirtfood to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób zrealizowało swój plan. Będąc na diecie sirtfood musimy przejść przez fazy diety, które zaplanowano w taki sposób, aby dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Początkowe fazy diety mogą okazać się niełatwe przez poważne ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym procesie.
Twórcy diety wymyślili specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w nadzwyczajny sposób odżywiają ciało. Dzięki tej diecie nie tylko schudniesz, ale także poprawisz zdrowie i wesprzesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cały proces diety trwa 22 dni, a później starasz się zachować nowe nawyki żywieniowe, co gwarantuje brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jak wyglądają fazy i etapy diety sirt?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy diety zaplanowali ją w taki sposób, aby dostarczyć do organizmu to, co najlepsze. Przedstawiając dietę, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Pierwsze etapy diety Adele są wymagające ze względu na niską podaż energii. Przez pierwsze trzy dni spożywa się zaledwie 1000 kcal, z czego trzy razy na dzień trzeba wypić zielone soki. Można zjeść jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4-7 dni  , należy pamiętać o tym, że przez ten czas możesz jeść 1500 kcal. Przysługują nam 2 dania stałe i 2 koktajle z diety Adele.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego soku. Ilość kalorii nie jest już ograniczona (żadnych wytycznych w dniu stosowania), lecz nie powinno się przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Warto poznać zapotrzebowanie energetyczne, żeby wciąż gubić kilogramy lub utrzymać aktualną masę ciała. W ten sposób odżywiamy się od 8 accomplish 22 dnia diety.

Faza II etap II

Ostatni etap, czyli samodzielnie opracowujemy potrawy i koktajle według własnych upodobań. Trzeba mieć na uwadze, aby nasza dieta sirtfood miała przynajmniej jeden sok i stałe posiłki oparte na składnikach sirtuinowych. Dania z diety sirt powinny być lekkie, a cały jadłospis bogaty w zdrowe składniki, pamiętając o odpowiedniej kaloryczności, a każdy koktajl musi zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Zielonki - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Zielonek – z nami to możliwe!

Przebywasz w Zielonek lub w okolicy? To oznacza, że świeżo zrobiony koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszym katalogu powyżej. Specjalnie opracowany system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, co sprawia, że możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto zamierza skutecznie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne poznanie tajników tej diety. Nie marnuj czasu. Zaufaj profesjonalistom i ciesz się z rezultatów!

Dieta pudełkowa sirtfood pod Twoje drzwi w Zielonek

Catering dietetyczny w Zielonek pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane paczki oraz koktajle sirtuinowe znajdą się codziennie pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że dieta pomoże osiągnąć Ci zakładane cele! Twoim jedynym obowiązkiem jest spożywanie zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy poszukują szybkich metod.

Kto powinien omijać dietę sirtfood?

Nie każdy może wybrać dietę sirtfood. Nie powinny jej stosować:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze ze względu na niską podaż kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).