Dieta sirt Żywiec

Zaskoczyła Cię przemiana Adele?

Na pewno utrata jej kilogramów nie umknęła Twojej uwadze. W końcu wszystkie portale o tym rozmawiały. Masz już przesyt nieskutecznych diet? Zamierzasz zrzucić parę kilogramów, ale nie umiesz gotować? Jesteś w świetnym miejscu, bo tak się składa, że jesteśmy tutaj, żeby służyć Ci pomocą!
Możesz mieć pewność, że z nami osiągniesz zamierzone cele! Dieta sirt jest dostępna dla każdego. Spróbuj swojej sirtuinowej drogi, a na pewno będziesz zadowolony z wielu sukcesów!

Jesteś z Żywca lub mieszkasz w tym rejonie? Cateringi dietetyczne z naszej listy dostarczą dietę sirtfood do Ciebie!

Zareklamuj swoją dietę sirtfood u nas!
[email protected]

Cateringi oferujące dietę sirtfood z dostawą do Żywca

Nic do wyświetlenia

Dieta sirt – co musisz o niej wiedzieć?

Dieta sirt to inaczej dieta, która dostarcza naszemu metabolizmowi sirtuin. Sirtuiny są to białka, które występują w ludzkim ciele, aktywujące geny długości życia, czyli hamują procesy starzenia. Sposób żywienia sirt to inaczej dieta Adele, bo to właśnie dzięki niej wiele osób osiągnęło swój plan. Stosując dietę sirtfood musimy przejść przez etapy diety, które skomponowano z myślą, by dać wsparcie każdemu pozbyć się zbędnych kilogramów. Pierwsze etapy diety mogą wydawać się uciążliwe przez duże ograniczenia kaloryczne, ale to właśnie ten proces wpływa na efektywne spalanie tkanki tłuszczowej w całym przebiegu.
Autorzy diety opatentowali specjalne zielone koktajle sirtuinowe, które w niezwykły sposób odżywiają metabolizm. Dzięki tej diecie nie tylko stracisz zbędne kilogramy, ale także poprawisz zdrowie i naładujesz swoje ciało witaminami i sirtuinami. Cała dieta trwa 22 dni, a później próbujesz utrzymać dobre nawyki żywieniowe, co oznacza brak efektu jojo!
Etapy i fazy diety sirt

Jakie są fazy i etapy diety sirtfood?

Porządek diety składa się z 4 części – dwie fazy, a każda z faz ma dwa etapy. Autorzy sposobu odżywiania opracowali ją taką techniką, aby dostarczyć do organizmu to, co dobre. Przedstawiając sposób żywienia, wygląda ona właśnie tak:

Faza I etap I

Początkowe etapy tego planu żywieniowego są najtrudniejsze z powodu niskiej podaży energii. Przez pierwsze trzy dni dostarcza się jedynie 1000 kalorii, z czego trzy razy na dzień należy wypić owocowo-warzywne shaki. Dopuszcza się jeden danie stałe.

Faza I etap II

Drugi etap trwa od 4 dni complete nawet tygodnia  i w tym czasie można spożywać 1500 kcal. W ciągu dnia można spożyć 2 posiłki stałe i 2 shaki z diety sirtuinowej.

Faza II etap I

Na tym etapie możemy spożywać do 3 posiłków stałych oraz jednego shake’a. Kaloryka nie jest już ograniczona (brak tego typu zasad w dniu stosowania), jednak nie można przesadzać ze względu na ryzyko powrotu kilogramów sprzed diety odchudzającej. Zwracaj uwagę na to, jakie jest Twoje zapotrzebowanie energetyczne, żeby nadal tracić zbędne kilogramy lub utrzymać obecną masę ciała. Tym sposobem odżywiamy się od 8 do 22 dnia diety.

Faza II etap II

Etap końcowy, oznacza to, że indywidualnie opracowujemy dania i soki według własnych upodobań. Powinno się pamiętać, aby nasz sposób odżywiania sirt posiadał co najmniej jeden shake i stałe posiłki oparte na produktach sirtuinowych. Dania z diety Adele powinny być lekkostrawne, a całe menu oparte na zdrowych produktach, mając na uwadzę odpowiednią kaloryczność, a każdy shake musi zawierać wyliczoną ilość sirtuin.
Dieta sirtfood Żywiec - catering dietetyczny dieta pudełkowa

Catering dietetyczny z dietą sirtfood w Żywcu – z nami to możliwe!

Przebywasz w Żywcu lub w okolicy? To oznacza, że świeży koktajl sirtuinowy może znaleźć się w każdy dzień pod Twoimi drzwiami! Dieta sirtuinowa jest dostępna w ofercie każdego cateringu dietetycznego, który znajduje się w naszej liście powyżej. Specjalnie stworzony system pozwolił wprowadzić produkty sirtuinowe, dzięki czemu możesz być na diecie sirt, nie martwiąc się absolutnie o nic!
Dieta pudełkowa to rewelacyjne rozwiązanie dla każdego, kto zamierza efektywnie zmierzyć się z nadprogramowymi kilogramami i nie ma czasu lub chęci na samodzielne zagłębienie się w tajniki tej diety. Nie trać czasu. Zaufaj specjalistom w swojej dziedzinie i ciesz się z osiągniętych celów!

Dieta pudełkowa sirt pod Twoim adresem w Żywcu

Catering dietetyczny w Żywcu pomoże Ci na każdym etapie. Musisz tylko wybrać konkretną fazę i etap, a dobrane pudełka oraz koktajle sirtuinowe znajdą się każdego dnia pod Twoimi drzwiami. Dowolnie wybrany etap można zamówić na stronie. Dzięki temu możesz być pewny, że ten sposób odżywiania przyniesie zakładane efekty! Twoim jedynym obowiązkiem jest korzystanie z zamówionej diety sirt, a w krótkim czasie zobaczysz pierwsze rezultaty bez efektu jojo! Catering dietetyczny Powermeal, Masterdieta czy SuperMenu to najlepsze rozwiązanie na rynku dla wszystkich, którzy szukają szybkich sposobów.

Kto powinien unikać diety sirt?

Nie każdy powinien zamówić tego typu dietę. Nie powinny jej wprowadzać:
– kobiety w ciąży oraz karmiące piersią ze względu na dużą utratę masy ciała,
– osoby mające choroby układu pokarmowego,
– osoby o niskiej wadze z powodu niskiej podaży kcal dziennie przez cały dzień (1-7 dzień).